top of page

Volná pozice: Správce farmy

Hledáme zemědělce a zároveň správce farmy, který se přidá k nám do týmu. Pokud máš zkušenosti ze zemědělství, vedení podniku, vášeň pro udržitelnost a chuť podílet se na vytváření kvalitních potravin, čekáme na tebe!

Co bude tvoje náplň práce️

Vytváříme pestrý zemědělský organismus, který živí lidi a oživuje krajinu – intenzivně pěstujeme zeleninu, ovoce a chováme zvířata v režimu ekologického zemědělství.

Pro naši školní farmu hledáme správce/hospodáře/manažera zemědělství pro zajištění chodu fungujícího hospodářství o výměře cca 30 ha TTP (+ 15 orná půda) s chovem masného skotu, ovcí a nosnic. Vhodné pro páry nebo manžele s tím, že u farmy je zajištěné bydlení v domku.

Co bychom od tebe potřebovali️:

Zajištění každodenního chodu farmy:

  • ošetřování, krmení a úklid hospodářských zvířat

  • obsluha a údržba zemědělských strojů – traktory, stroje pro sklizeň píce

  • správa a údržba budov technického zázemí, stájí a pozemků farmy

  • administrativní činnost spojená s fungováním farmy

  • částečná organizace dokladů předávaných účetní firmě, pokladna, evidence zvířat a veterinární činnosti v registrech

Co od tebe požadujeme?

  • Doložená praxe na obdobné pozici v zemědělství, ale ani čerstvé absolventy SZŠ/VŠZ s chutí se učit nové věci přímo v praxi nezavrhujeme.

  • Řízení traktoru a os. automobilu, výhodou je i jejich údržba (ŘP sk. B, T příp. C).

  • Znalost práce na PC – MS Office + práce s IZR (Portál farmáře)

  • Manuální a technická zručnost (výhodou základní znalosti elektro).

  • Organizační a týmové schopnosti při rozdělování a provádění práce spolu se stálými a sezónními zaměstnanci, při jednání s majiteli ustájených zvířat a návštěvníky farmy.

  • Odhodlání a pracovní nasazení při plnění vytyčených cílů, schopnost převzít zodpovědnost za jejich plnění.

A co nabízíme?

  • Práce na plný úvazek

  • Flexibilní pracovní doba v závislosti na sezóně

  • Bydlení zajištěno přímo na farmě

  • Zaměstnanecký podíl produktů farmy

  • Možnost seberealizace a předání svých znalostí studentům Farmářské školy

  • Mzda 35 000–65 000 Kč dle rozsahu práce, odpovídajících dovedností a stupně samostatnosti.

Máš zájem️?

Pošli nám, co tě motivuje přidat se k nám na farmajednorozec@gmail.com a připoj svůj životopis! Co nejdřív se ti ozveme a domluvíme se na pohovoru a zkušebním dni.

bottom of page